052-646-3723

טלפון

תיקון גיטרות

תיקון גיטרות

יש לכם גיטרה? חשוב מאוד לא לחכות שדבר כלשהו יהרס בה או ישבר בה על מנת

לטפל בגיטרה, כדאי לבדוק אותה מידי שנה.

ישנם גורמים חיצוניים רבים אשר גורמים לשחיקה של הכלי כמו שינוים במזג האוויר,

תזוזות, אבק מעייפים את הרכיבים של הכלי ומביאים לעייפותו ולפגיעה בצליל שלו.

בחנות המקצועית שלי ניתן לבצע טיפולים, תיקונים ושידרוגים לגיטרה שלכם.

בעקבות הניסיון העשיר שלי והבנתי בכלי הגיטרה אני יכול להמיר פעולות שונות על

הכלי על מנת להביא את הכלי שלכם בשיפור איכות הנגינה.

על מנת שכל כלי גיטרה יגיע למצבו האולטמטיבי אני מעביר את הכלי סידרה של בדיקות מעמיקות ומקיפות .

תיקון גיטרה

מנסיוני העשיר הגעתי לתובנה כי לכל כלי גיטרה יש את האישיות של הנגן המנגן עליה ולכן ישנו צורך להבין את צרכי האדם שמאחורי הכלי.

ככל שהשנים עוברות מתחוללים בכלי הגיטרה שינויים רבים לכן עלינו לבצע טיפולים גם מונעים

וגם וטיפולים הכשורים בכיוון וגם החלפת חלקים או שיפוץ במקרה הצורך.

חשוב מאוד כבעלי גיטרה או הפסנתר להיות ערים לכל שינוי בכלי הגיטרה והפסנתר שבידכם ובמידה ואתם מבחינים במשהו שלא כשורה תפנו לאיש מקצוע המומחה בתיקון גיטרות או תיקון פסנתרים.

 

טיפים בנושא תיקון גיטרה


אם אתם מנגנים על הגיטרה והיא משמיעה צליל מתכתי ושחוק, סימן שאתם צריכים תיקון גיטרה. אם צליליה של הגיטרה מזייפים, כנראה שצריף להחליף אותם או לבצע תיקון גיטרה. בנוסף, כפי שציינו מעלה, נאמר כי קיימים הבדלים בין תיקון גיטרה אקוסטית לבין תיקון גיטרה קלאסית. כל גיטרה מקבלת את האישייות של המנגן עליה ולכן על תיקון גיטרה להיעשות בהתאם לגיטרה ולמנגן. כדי לעשות בתיקון גיטרה צריך להיות מקצועי ולהבין בכלי. אם גם אתם מחפשים מישהו שיתקן את הגיטרה שלכם הגעתם למקום הנכון. אני זמר גורן מתקן גיטרות מקצועי ומסמך בעל ניסיון רב ועשיר. אתם מוזמנים לפנות אליי בכל בעיה, שאלה התייעצות או תיקון. אשמח לתקן לכם את הגיטרה, לייעץ לכם. תיקון גיטרה הוא עבורי משימה אפשרית בהחלט תוך התייחסות מחלטת לכלי.

אם אתם מעוניינים בשירותיו של איש מקצוע מיומן בתחום תיקון גיטרות וכיוון פסנתרים אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ב - 052-646-3723.

מתקן גיטרות

זמר גורן כתובתנו: לב הזהב 1, רמת גן טלפון: 052-6463723 דוא”ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.